Dermatológia a kozmetika

SKINeo® nová dimenzia v spevňovaní kože – na tvár, dekolt, ruky, hornú časť ramena, brucho, zadok a stehná. SKINeo® vychádza z 40 ročných skúseností spoločnosti gbo v oblasti zdravotníckej techniky. Kombináciou rôznych technológií sa vyvinula jemná a dlhodobo fungujúca metóda na ošetrenie proti starnutiu a ošetrenie tela.

SKINeo® 4D MESO

Pomocou dvojitej funkcie oscilátorov sa aktívne látky účinne transportujú do pokožky. Oscilátorová matrica s gélovými depozitmi umožňuje úspešne ošetriť veľké oblasti pokožky v jednom kroku. Metóda HiToP® je patentovaná na celom svete a úspešne sa využíva v oblasti medicíny. Pri skrášľujúcom ošetrení biologické účinky na bunkovej úrovni zohrávajú dôležitú úlohu. Špeciálna metóda ako je SKINeo®, vyžaduje špeciálne gély na dosiahnutie čo najlepších výsledkov. Účinné látky SKINeo® boli navrhnuté zodpovedajúcim spôsobom a spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

www.skineo.de

Na stránke www.skineo.de sa dozviete všetko o technológii, aplikačných oblastiach a rôznych aplikátoroch SKINeo®. Naším cieľom bolo vyvinúť integrovanú metódu liečby, pomocou ktorej môže pokožka znovu získať svoju mladistvú elasticitu bez použitia jedov a striekačiek.

INFORMÁCIE A OTÁZKY?