Estetická medicína a kozmetika

skinny lift®

skinny lift® – je značka pre kozmetický sektor. skinny lift® je založený na 40-ročných skúsenostiach v medicínskej technike. Spojením rôznych technológií vznikli liečebné metódy proti starnutiu a na ošetrenie tela v estetickej oblasti.

 

skinny lift® CONTOUR – anti-aging a tvarovanie tela na najvyššej úrovni

skinny lift® CONTOUR je kombináciou ultrazvuku a patentovaného vysokofrekvenčného prúdu, ktorý cielene aplikuje aktívne zložky do pokožky a následne ich rovnomerne distribuuje. Matricové oscilátory s pulznými ultrazvukovými vlnami s nízkou intenzitou (LIPUS) aplikujú aktívne zložky do pokožky (fonoforéza), zatiaľ čo vysokofrekvenčný prúd (HiToP®) zabezpečuje ich rovnomerné paralelné rozloženie (elektroforéza) a aktivuje telu vlastný anti-ageing a kontúrovacie procesy.

     

skinny lift® LIPO – Profesionálne tvarovanie tela 
Redukcia tuku pomocou vysokofrekvenčných ošetrení je novým trendom v estetickej medicíne. Úspešne sa používa na redukciu nevzhľadných tukových usadenín na tele bez chirurgického zásahu. Ohrievanie tukového tkaniva prebieha v elektrickom vysokofrekvenčnom poli. 

                 

Zistite viac o našich zariadeniach skinny lift®:

skinny lift® CONTOUR

skinny lift® CONTOUR je kombináciou ultrazvuku a patentovaného vysokého tónového prúdu, ktorý cielene aplikuje aktívne zložky do pokožky a následne ich rovnomerne distribuuje.

skinny lift® LIPO

Redukcia tuku pomocou vysokofrekvenčných ošetrení je novým trendom v estetickej medicíne. Úspešne sa používa na redukciu nevzhľadných tukových usadenín na tele bez chirurgického zásahu.

                                       

                                                                                                                                                 

                                   

 

Naším cieľom bolo vyvinúť integrovanú metódu liečby, pomocou ktorej môže pokožka znovu získať svoju mladistvú elasticitu bez použitia jedov a striekačiek.

                                                                                                                                                                                

INFORMÁCIE A OTÁZKY?