Termokoagulátor TC3000

Pre ošetrovanie žiliek, rosacea a petechiedrziak_ihly_na_zariadeni
TC3000 je revolučné zariadenie na ošetrenie tenkých žiliek (metličiek), teleangiektázii, rosacea a petechie. Použitím TC3000 sa výsledky dostavia ihneď a cievky na nohách, tvári a iných častiach tela natrvalo zmiznú.

S pomocou TC3000 môžeme ošetrovať malé žily, ktoré nemôžu byť liečené mikro-sklerotizáciou. Môžeme ošetrovať žilky na senzitívnych častiach tela, ako sú členky a tvár, kde nie je možné použiť micro-sklerotizáciu.

Ošetrenie s TC3000 trvá 10 a 15 minút, pri ktorom môže byť ošetrených až 80 a 100 cm žíl. Ak ošetrenie s TC3000 bolo vykonané správne zaručuje viditeľný efekt. Po ošetrení môže pacient okamžite pokračovať v svojej každodennej činnosti.

TC3000 má niekoľko hlavných výhod:

• Rýchle a jednoduché ošetrenie: 80-100% žiliek zmizne v rámci jedného ošetrenia,

• Okamžité a trvalé výsledky.

• Môže byť použitý na všetky oblasti tela, (vrátane citlivých častí tela),

• Vhodné pre všetky typy pleti.

• Relatívne bezbolestné.

• Nie sú potrebné žiadne obväzy.

• Okamžitá možnosť obnovenia denných aktivít,obrTC3000_01

• Ošetrenie je možné počas celého roka, nie je potrebné zostať mimo slnka.

Žiadne vedľajšie účinky: 

• Nedochádza k zmenám pigmentáce.

• Bez alergickej reakcie.

• Bez popálenin.

• Bez nekrózy.

Ako pracuje termokoagulátor TC3000?

Termokoagulátor TC3000 je unikátny. Pomocou  mikrovĺn  “zohreje“ žilky cez využitie veľmi vysokej frekvencie energie pulzu. Tento impulz produkuje tepelné lézie, čo má za následok okamžité zmiznutie žiliek. Žilka je termokoagulovaná bez rizika poranenia epidermy. Pokožka zostáva nepoškodená. Po ošetrení sa môže objaviť „pľuzgierik“, ktorý sa zmení na drobnú chrastičku pripomínajúcu škrabanec. Ten zmizne po niekoľkých týždňoch.

Tento princíp sa nevzťahuje na elektrokoaguláciu. Elektrokoagulácia môže spôsobiť chemické popáleniny, zvyšuje bolesť a nepohodlie, a môže sa tiež zvýšiť riziko zjazvenia a zafarbenia.

Demonštračné video TC3000.

Zariadenie

TC3000 má 2 hlavné časti:

1. generátor

2. držiak s ihlou.

GenerátorobrTC3000

Generátor vytvorí impulz. Impulz môže byť nastavený v rozmedzí 0,1 sekundy do 1,0 sekundy v krokoch po 0,1 sekunde. Výkon je možné nastaviť  v krokoch po 5%. Kombinácia týchto dvoch nastavení umožňuje veľmi presnú kontrolu nad množstvom energie aplikovanej na liečbu. Napájacie a impulzné hodnoty sú presne udržiavané mikroprocesorom a sú zobrazené na LCD obrazovke. Nastavenie je možné upraviť pomocou diaľkového ovládania.

Ihla

Ultra-jemné ihly pre ošetrenie tváre majú priemer 0,075 mm, ihla pre ošetrenie na nohách majú priemer 0,150 mm. To umožňuje presné ošetrenie.  Naviac je ihla chránená špecifickou izoláciou. Žila je termokoagulovaná bez poškodenia epidermu a okolitého tkaniva.

Ihly sú vyrobené z niklu. V prípade alergie na nikel, sú k dispozícii zlaté ihly. Ihly sú na jedno použitie.obrTC3000_02

Kombinácia generátora a izolovanej ihly umožňuje dodať veľmi presné množstvo energie na správne miesto.

Pred a po ošetrení s TC3000

obrTC3000_03

INFORMÁCIE A OTÁZKY?