skinny lift® LIPO

Profesionálne tvarovanie tela

Inovácia v neinvazívnej redukcii tuku

skinny lift® LIPO – Apoptóza v akcii

Na dosiahnutie trvalej redukcie tuku je potrebné odstrániť adipocyty, t.j. tieto bunky musia odumrieť. Pre bunkovú smrť existujú dve možnosti: nekróza a apoptóza. Zatiaľ čo nekróza je zvyčajne spôsobená vonkajšími silami a vedie k zápalom, apoptóza je prirodzený metabolizmus. Apoptóza tukových buniek môže byť vyvolaná ich vystavením teplotám medzi 42 °C a 45 °C na viac ako 15 minút.

skinny lift® LIPO – estetický koncept

Bezkontaktné vysokofrekvenčné (HF) ošetrenia na redukciu tuku prinášajú revolúciu na trhu estetickej medicíny. Ošetrenie sa úspešne používa na redukciu nevzhľadných tukových zásob bez akéhokoľvek chirurgického zásahu. S aplikátorom skinny lift LIPO sa ošetrované oblasti zahrievajú bezdotykovo pomocou HF poľa. Jedinečná frekvencia 27,12 MHz má za následok veľmi selektívne zahrievanie tukových buniek faktorom > 15 v porovnaní s okolitým tkanivom. Po ošetrení sa metabolický systém zbaví odumretých tukových buniek v priebehu nasledujúcich 8 až 10 týždňov. Typické zmenšenie obvodu pása je asi 5 cm (začína sa 4 mm vrstvou podkožného tuku).

Kľúčové fakty:

Vysoko účinná redukcia tuku
Najväčšia ošetrovacia plocha na trhu
Mimoriadne pohodlné pre pacienta

skinny lift® LIPO – Ošetrovací proces

Ošetrenie pomocou skinny lift LIPO je určené na lokálnu redukciu tukového tkaniva v rámci profesionálneho tvarovania tela. Liečebnými oblasťami sú brucho a boky. V ďalšom kroku budú nasledovať aplikátory na nadlaktie, stehná a zadok. Jedno ošetrenie trvá 30 až 45 minút. Odporúča sa séria 4 týždňových ošetrení. Pacient si pohodlne ľahne na ošetrovacie lôžko. Aplikátor je umiestnený na bruchu pacienta. Potom sa spustí liečebný postup a nasleduje automatizovaná sekvencia.

skinny lift LIPO – aplikátor

Skinny lift LIPO využíva úplne nový typ aplikátora, ktorý ponúka vynikajúce výhody pre úspešnú liečbu, manipuláciu a pohodlie pacienta. Týmto ponúka najväčšiu liečbu na trhu. Aplikátor je vybavený integrovaným aktívnym vzduchovým chladením, ktoré umožňuje vyššie teploty v tukovom tkanive, pričom pacient zažíva len príjemné zahrievanie. Horúce miesta, začervenanie kože a popáleniny už nie sú problémom. Teplota pokožky je nepretržite monitorovaná Bluetooth IR-senzorom TEMP WIZZARD a podľa toho je možné nastaviť HF-Intensity.

Príslušenstvo

Náš tím vám rád poradí s vhodným príslušenstvom. Kontaktujte nás na čísle +421 574422422 alebo cez náš kontaktný formulár.

INFORMÁCIE A OTÁZKY?