Veinlite PEDI

pedi

Ideálne pre novorodenecké oddelenia a pediatrov. Veinlite PEDI je špeciálne navrhnutý pre dojčatá a novorodencov. Napájaný je jednou batériou CR2. Je to najmenšia a najkompaktnejšia verzia produktovej rady Veinlite LED. Má dva prepínače pre variabilné zapínanie svetelného výkonu 12-tich dvoj farebných LED diód.  Pomocný adaptér pre novorodencov umožňuje “cez telové“ presvietenie.

Popispedi_1

Pre novorodencov a dojčatá (nie je vhodný pre použitie u detí nad 24 mesiacov)

Osvedčená Veinlite Technológia

Veinlite Pedi je najmenšia a najkompaktnejšia klinicky overená verzia a veľmi úspešná Veinlite LED zariadenie, ktoré bolo hodnotené ako „neoceniteľný nový prírastok v sade Veinlite“  (Jeffery Lindsey – Journal of Emergency Medical Services 2005).

Neoceniteľné pre prístup k žilám

Odoberá stres z hľadania žíl u vašich najmenších pacientov! Veinlite Pedi je optimalizovaný na nájdenie žíl pomocou tradičnej techniky “cez telového“ presvietenia a tiež pantentovanej metódy bočného presvietenia, ktorú je možné použiť kdekoľvek na tele, dokonca aj na pokožke hlavy. S Veinlite Pedi môžu byť žily mapované tak, aby sa zabránilo uzatvoreniu alebo bifurkácií a nájsť tak najlepšie miesto pre bezpečný prístup. Dômyselný dizajn v tvare C pomáha nájsť žilu a poskytuje ťah na kožu, čo umožňuje jednoduché vpichnutie ihly.

Unikátny  dizajn v tvare C

S Veinlite Pedi dizajnom v tvare C a 12-timi svetelnými diódami (LED) v dvoch farbách, je možné vidieť povrchové žily kdekoľvek na tele. Žiadne ďalšie hádanie a sondovanie.

Adaptér pre novorodenca

Inovatívny adaptér umožňuje šiestim LED diódam svietiť cez malý otvor a tak presvietiť končatiny novonarodenca.

Špecifikácia:

Dve farby optimalizované pre žilové zobrazovanie
Oranžové LED  (8) povrchové žily
Červené LED (4) pre hlbšie žily a tmavšiu pleť
Obsahuje ochranné obaly na jedno použitie
Malé 3V lítiové batérie

Hmotnosť 40 g vrátane batérie
Rozmery 6,7×4,2×2,4 cm

Sada obsahuje:

LED Veinlite
12 LED diód v dvoch farbách (červená a oranžová)
50 Jednorazových ochranných obalov
Malé 3V lítiové batérie
Tienidlo
Novorodenecký adaptér

INFORMÁCIE A OTÁZKY?