SKINeo®

 
Nová dimenzia v spevňovaní kože

SKINeo® Pro je produkt vyvinutý spoločnosťou gbo Medizintechnik AG
na základe zdravotníckych štandardov pre ultrazvukové a elektroterapeu-
tické prístroje. Je vybavený najnovšou technológiou a ovláda sa pomocou
dotykového displeja. Na použitie v kozmetike boli všetky predpísané para-
metre ošetrenia nastavené tak, aby umožňovali bezpečnú a účinnú liečbu. SKINeo® Pro sa môže použiť na ošetrenie proti starnutiu na tvári, krku, dekolte a rukách.S modulom Body môžu byť použité všetky aplikátory – horné rameno, brucho, zadok a stehná. Cieľom je spevnenie kože a tkaniva. Preto modul body generuje špeciálne vyvinutú sekvenciu vysoko efektívnych fyziologických programov.SKINeo® Pro

Patentovaná technológia HighTone vytvorí rozdiel. Zariadenie najvyššej kvality s krytom z brúseného hliníka môžete ovládať pomocou dotykového displeja a regulátora intenzity. Intenzívne ultrazvukové impulzy sa automaticky kombinujú s patentovanou aplikáciou HighTone.

 

 

 

Aplikátory:

 

Aplikátor SKINeo® MASK ošetruje vrásky a vyplňuje kožu v okolí očí. Maska má 7 oscilátorov, ktoré rovnomerne rozdeľujú SKIN EFFECT PLUS gél do hĺbky pokožky. Počas tejto liečby pocítite príjemný a uvoľňujúci pocit.

 

Aplikátor SKINeo® FORM je podobný ako MASK, avšak má 12 veľkých oscilátorov. Na jednej strane tieto oscilátory transportujú optimalizačný BODY EFFECT gél do hĺbky pokožky. Na druhej strane frekvencia HighTone je optimalizovaná na aktiváciu lipolýzy, rozklad tuku.

 

Aplikátor SKINeo® MOVE je vysoko výkonný titánový ultrazvukový aplikátor z medicínskej technológie. Použitím vysokého pomeru pulzu sa dopravuje SKIN EFFECT gél do pokožky v oblastiach spodnej časti tváre, krku a dekoltu.

 

 

Aktívne látky – určené pre efektívnu liečbu

Pre aplikácie – na ošetrenie proti starnutiu a ošetrenie tela – existujú zodpovedajúce gély. V sérii SKIN EFFECT Gel ponúkame dva rôzne gély na ošetrenie proti starnutiu – SKIN EFFECT a SKIN EFFECT PLUS. Na ošetrenie tela bol vyvinutý gél BODY EFFECT.

 

 

KĽÚČOVÉ FAKTY

High-Tech made in Germany
Základnou inováciou je použitie rezonátorov LIPUS, ktoré sú vložené do silikónovej matrice, a počas ošetrenia sa ako celok aplikujú na pacienta. Týmto spôsobom je možné použiť viac ultrazvukového efektu na veľkej ploche bez manuálnej práce – napr. na Stehna. Na aplikačnej strane každého rezonátora je zásobník aktívnych látok, ktorý sa pred ošetrením naplní gélmi SKINeo®.

 

Link na web skineo.de

 

 

INFORMÁCIE A OTÁZKY?