skinny lift® CONTOUR

Nová dimenzia v spevňovaní kože

skinny lift® CONTOUR je produkt vyvinutý spoločnosťou gbo Medizintechnik AG na základe zdravotníckych štandardov pre ultrazvukové a elektroterapeutické prístroje. Je vybavený najnovšou technológiou a ovláda sa pomocou dotykového displeja. Na použitie v kozmetike boli všetky predpísané parametre ošetrenia nastavené tak, aby umožňovali bezpečnú a účinnú liečbu. skinny lift® CONTOUR sa môže použiť na ošetrenie proti starnutiu na tvári, krku, dekolte a rukách. S modulom Body môžu byť použité všetky aplikátory – horné rameno, brucho, zadok a stehná. Cieľom je spevnenie kože a tkaniva. Preto modul body generuje špeciálne vyvinutú sekvenciu vysoko efektívnych fyziologických programov.skinny lift® CONTOUR

Prirodzene krásna už za 20 minút – to je to, čo urobí skinny lift® CONTOUR. skinny lift® je kombináciou ultrazvuku a patentovaného vysokofrekvenčného prúdu, ktorý cielene aplikuje aktívne zložky do pokožky a následne ich rovnomerne distribuuje. Matricové oscilátory s pulznými ultrazvukovými vlnami nízkej intenzity (LIPUS) aplikujú aktívne zložky do pokožky (fonoforéza), zatiaľ čo vysokofrekvenčný prúd (HiToP®) zabezpečuje ich rovnomerné paralelné rozloženie (elektroforéza) a aktivuje procesy proti starnutiu a kontúro-vaniu. Stimuluje sa tvorba nových buniek, tvorba kolagénu, hyalurónu a elastínu. Každé ošetrenie skinny lift® CONTOUR trvá len 20 minút a malo by sa vykonávať ako liečebná aplikácia s piatimi až ôsmimi sedeniami. Zlepšenie vzhľadu pleti je badateľné už po prvom ošetrení!

                         

Aplikačné spektrum:

S kombináciou skinny lift® CONTOUR s Modulom Body môžete vo svojom štúdiu ošetrovať niekoľko oblastí tela súčasne a ponúknuť tak svojim zákazníkom nevídanú účinnosť ošetrenia.                                                                                             MASKA: horná polovica tváre
POHYB: ústa, krk, dekolt
RUKA: chrbát ruky
HAND duo: obe zadné strany rúk súčasne
FORMA: stehná pre intenzívnu podporu liečby celulitídy
FLEX: flexibilný aplikátor na nadlaktie, brucho a zadok

                                        

Krása, ktorá sa vám dostane pod kožu.              

skinny lift® CONTOUR pozostáva z dvoch modulov:
skinny lift® CONTOUR tvorí základ a je modulom proti starnutiu pre tvár, krk, dekolt a chrbát rúk. Modul skinny lift® Body je modul pre estetickú medicínu pre stehná, nadlaktie, brucho a zadok. Ak sa použijú oba moduly so skinny lift® CONTOUR, je možné liečiť niekoľko problémových zón súčasne. Na aplikáciu sú k dispozícii tri rôzne gély, z ktorých každý sa nanáša na aplikátor. Zložky sú dokonale prispôsobené príslušnej aplikácii: „Skin Effect Anti-Aging Gel“, „Face Effect Lifting Gel“ a „Body Effect Lifting Gel“.

                                       

skinny lift® CONTOUR funguje s aplikátormi skinny lift® MASK, HAND DUO a MOVE na všetky oblasti tváre, krku, rúk a dekoltu. Týmto spôsobom sa dajú cielene a trvalo ošetrovať vrásky a vekom podmienené kožné zmeny na veľkej ploche. S aplikátormi skinny lift® FORM a FLEX a priloženými gélmi je možné liečiť typické problémové zóny na bruchu, stehnách, nadlaktí a zadku. Po priložení aplikátorov sa spustí vlastný liftingový proces tela.

Aplikátory:

Aplikátor skinny lift® CONTOUR MASK ošetruje vrásky a vyplňuje kožu v okolí očí. Maska má 7 oscilátorov, ktoré rovnomerne rozdeľujú SKIN EFFECT PLUS gél do hĺbky pokožky. Počas tejto liečby pocítite príjemný a uvoľňujúci pocit.

Aplikátor skinny lift® CONTOUR FORM je podobný ako MASK, avšak má 12 veľkých oscilátorov. Na jednej strane tieto oscilátory transportujú optimalizačný BODY EFFECT gél do hĺbky pokožky. Na druhej strane frekvencia HighTone je optimalizovaná na aktiváciu lipolýzy, rozklad tuku.

Aplikátor skinny lift® CONTOUR MOVE je vysoko výkonný titánový ultrazvukový aplikátor z medicínskej technológie. Použitím vysokého pomeru pulzu sa dopravuje SKIN EFFECT gél do pokožky v oblastiach spodnej časti tváre, krku a dekoltu.

Aktívne látky – určené pre efektívnu liečbu

Pre aplikácie – na ošetrenie proti starnutiu a ošetrenie tela – existujú zodpovedajúce gély. V sérii SKIN EFFECT Gel ponúkame „Skin Effect Anti-Aging Gel“, „Face Effect Lifting Gel“ a „Body Effect Lifting Gel“

KĽÚČOVÉ FAKTY

High-Tech made in Germany
Základnou inováciou je použitie rezonátorov LIPUS, ktoré sú vložené do silikónovej matrice, a počas ošetrenia sa ako celok aplikujú na pacienta. Týmto spôsobom je možné použiť viac ultrazvukového efektu na veľkej ploche bez manuálnej práce – napr. na Stehna. Na aplikačnej strane každého rezonátora je zásobník aktívnych látok, ktorý sa pred ošetrením naplní gélmi skinny lift®.

INFORMÁCIE A OTÁZKY?