Syris – vizualizačný systém

Syris Scientific, spoločnosť na výrobu medicínskych zariadení, bola založená v roku 1997 a sídli v štáte Maine, USA.  Syris je lídrom v oblasti poskytovania zlepšenej vizualizácie pri rôznych dermatologických procedúrach. Syris nepretržite poskytuje vysoko výkonné, farebne najvhodnejšie osvetlenie s najvyššou kvalitou optických filtrov produkujúc optimálnu intenzitu svetla pre sledovanie povrchu pokožky a to  až 1 mm pod povrchom kože. To umožňuje vynikajúce zameranie sa na problémy ako sú:  teleangiektázia, rozšírené žilky, vlasové folikuly a iné dermatologické ochorenia.

Viac ako 4000 lekárov v USA a na medzinárodnej úrovni má úžitok z používania Syris vizualizačného systému V600 alebo V300. Patentovaná krížovo-polarizovaná technológia prispieva k zníženiu odleskov svetla z kože, a taktiež minimalizuje stres a únavu očí. Syris technológia umožňuje zvýšenie presnosti a skrátenie času na ošetrenie.

Nech už vo vašej praxi poskytujete laserové zákroky, obnovu vlasov, skleroterapeutické  zákroky  na odstránenie teleangiektázie a rozšírených žiliek, všeobecnú chirurgiu, alebo iné estetické ošetrenia zistíte, že Syris vizualizačný systém V300 alebo V600 bude jedným z najcennejších nástrojov vo vašej praxi.

syris_zobrazenie_01

Normálne zobrazenie

syris_zobrazenie_02

Zobrazenie pomocou Syris