VAPOUREL SAN

Vďaka synergickým dezinfekčných a germicídnych vlastnostiam peroxidu vodíka a UV-C lampy je Vapourel San veľmi platným a užitočným zariadením na dezinfekciu povrchov, ako aj malých vnútorných priestorov na nevyhnutné zabezpečenie maximálnej úrovne hygieny.

Antibakteriálny a virucidný účinok na povrchy: vďaka 3% roztoku peroxidu vodíka

Germicídne pôsobenie pre malé vnútorné priestory: vďaka pôsobeniu UV-C lampy

VAPOUREL SAN je zariadenie, ktoré používa peroxid vodíka na dezinfekciu povrchov malých vnútorných priestorov. Na konci tuhého ramena sa nachádza rotačná dýza pre emisie pary, ktorú je možné nastaviť v najvhodnejšom smere. Aktivácia UV-C lampy umiestnená v hornej časti ramena vyvoláva germicídny účinok. Prístroj je vybavený elektronickým riadiacim systémom signalizujúcim nedostatok tekutiny: keď tekutina dosiahne minimálny bod, spustí sa automatické bezpečnostné vypnutie. Kontrolka hladiny tekutiny sa zmení zo zelenej na červenú a zaznie akustické varovné pípnutie. Zariadenie prestane fungovať a tekutina sa musí doplniť. VAPOUREL SAN je tiež vybavený nádobkou na tekutinu s objemom 750 ml, na ktorej je ryska maximálnej hladiny.

PREVÁDZKOVÉ ČASY

Približne 30 – 40 minút * (t. J. Kompletný cyklus odparovania): dezinfekcia priestorov pre cestujúcich vo vozidle, ako aj dezinfekcia vnútorných priestorov o rozlohe asi 12 m2

* Táto doba by sa mala byť počítať od začiatku emisie pary, ktorá v priemere začne po 12 minútach od zapnutia zariadenia (12 minút = doba varu tekutiny).

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
Trieda ochrany: II
Napájanie: 230V 50-60Hz
Rozmery: 26x44x64 cm
Čistá hmotnosť: 3 kg
Poistky: 2 z 4AT
Maximálna spotreba: 700 Watt
Objem nádobky na tekutinu: 750 ml
Rotácia parnej dýzy: 180°
Automatické bezpečnostné vypnutie: Áno