Q Clear

Výrobok spoločnosti Light Age Q-Clear ™ je revolučný Q-switched Nd: YAG laser umožňujúci liečiť pigmentové lézie – ako je slnkom poškodená pleť, starecké škvrny, ako aj odstraňovanie nežiadúcich tetovaní. Na rozdiel od Nd: YAG laserov založených na staršej technológii, Q-Clear ™ je cenovo dostupný, kompaktný a jednoduchý na obsluhu.

S bezkonkurenčnou silou a výkonnosťou svojich väčších konkurentov, Q-Clear ™ Q-switched Nd: YAG laser váži menej ako 15,9 kg a jeho kompaktná ergonomická rukoväť váži len 0,45 kg.

Schválený FDA pre onychomykózu a 20 ďalších indikácií, Q-Clear ™ je ideálny ako prvý laser a je vítaným doplnkom pre zavedenú prax.

Vysoký výkon, efektívnosť, dostačujúca veľkosť spotu a presné ovládanie sú vyžadované pre veľa procedúr. Q-Clear ™ je moderný a efektívny medicínsky laser, najmodernejšieho designu. Poskytne rýchlosť, komfort a pridanú hodnotu vašej praxi.

Skúste si to len raz a uvidíte, že nič iné sa ani nepribližuje výkonnosti Q-Clear ™ !

Viacero aplikácií v jednom kompaktnom systéme:

1. Na incíziu, excíziu, abláciu a vaporizáciu mäkkých tkanív pre všeobecnú Dermatológiu.

2. Vlnová dĺžka 1064 nm: Ideálna pre odstránenie tetovania tmavej farby, odstránenie pigmentových lézií (vrátane névus Ota), odstránenie svetlého ochlpenia, obnova povrchu kože s alebo bez adjuvantnej prípravy a ošetrenie bežných név.

3. Vlnová dĺžka 532 nm: Odstránenie tetovania svetlej farby (červená, svetlo hnedá, fialová, oranžová), ošetrenie bežných név, ako aj odstránenie škvŕn typu café-au-lait, ošetrenie seboroickej keratózy, odstránenie vaskulárnych lézií vrátane žiliek tváre a nôh, teleangiektázie, angiomy, hemangiómy , červená škvrna (naevus flammeus) a väčšina pigmentových lézií (napr. lentgines a ephelides).

Súvisiace odkazy:

Q-Clear pred a po

Vlastnosti

Špecifikácia

Schválenie FDA + indikácie pre použitie